Ponúkané služby

  • Dodávka a odborná montáž satelitných kompletov
  • Nastavenie pomocou meracích prístrojov.
  • Preladenie sat. prijímačov na nové programy
  • Prehrávanie softvéru v prijímači
  • Dodávka a montáž antén a rozvodov pre DVB-T
V prípade,že Vám montáž satelitného kompletu s kartou Skylink vykoná naša firma ,získavate na  funkčnosť karty Skylink predľženú 3  ročnú záruku.

Ak uvažujete o zakúpení satelitného kompletu, je dobré sa pred kúpou poradiť.Dôležitým komponentom v satelitnej súprave je hlavne satelitný prijímač.Je doležité vedieť, či ho budete používať aj pre príjem kódovaných programov a tiež aj to, pre ktorého poskytovateľa sa rozhodnete. (Skylink, CSlink, UPC a pod.) Prijímač musí mať vhodný dekodér...Doležité je aj miesto inštalácie satelitnej antény - paraboly. Je nutné, aby z miesta ,kde bude namontovaná parabola bol priamy výhľad na družicu ( pre príjem Skylinku,CS linku  POZíCIA ASTRA 23,5° vých.).V smere na juh nesmie byť pred parabolou  žiadna prekážka ( stromy,iná stavba, bytový dom ,protiľahlý kopec a pod. V kritických prípadoch je nutné pred montážou príjem overiť.

Ak chcete prijímané programy pozerať na viacerých prijímačoch, vtedy sú potrebné ďalšie komponenty k satelitnej súprave a tu doporučujem odbornú radu. Využite naše skúsenosti.

 
  • Nastavenie Vami zakúpených kompletov

Ak ste si už komplet zakúpili,prípadne  ste sa aj neúspešne pokúšali niečo nastaviť, neváhajte nám zavolať.  Pomôžeme- nastavíme a naladíme ...

  • Preladenie a rozšírenie už namontovaných kompletov

Od 1.2. nastane zmena frekvencií  programov Skylink.Ak si neviete preladiť Váš prijímač, zavolajte.prijímač Vám možme preladiť u nás,alebo prídeme k Vám domov.

Ak máte funkčný satelitný komplet a rozhodli ste sa, že ho chcete napríklad rožšíriť o možnosť prijímať viac programov z viacerých družíc, dodáme Vám napr. motor pre otáčanie paraboly,nastavíme a naladíme nové programy.

Môžme tiež dodať nový satelitný prijímač vrátane potrebných prepojovacích káblov a ďalšie komponenty k Vašej súprave aby ste mohli pozerať programy na viacerých TV prijímačoch.

  • Zhotovenie TV a SAT rozvodov (byty, rodinné domy a pod)

Staviate rodinný dom alebo robíte rekonštrukciu bytu ? Vtedy je dobré uvažovať aj o zhotovení SAT alebo TV rozvodu.Zavolajte nám.Zhotovíme SAT/TV rozvod vrátane kompletnej dodávky  potrebných prvkov.

  • Montáž anténnej techniky pre pozemný príjem  (DVB-T/C)

Pokiaľ uvažujete o príjme pozemného signálu DVB-T,  možme Vám pomôcť. Pomocou meracieho prístroja overíme možnosti príjmu DVB-T, v prípade potreby nainštalujeme anténu, dodáme vhodný prijímač .Ak je u Vás televízny káblový rozvod   DVB-C ,dodáme priímač aj pre toto pásmo. Ak nám napíšete,( tu..),skúsime Vám poradiť.